Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
PaedDr. Viktor Baláž Rozvrh
Riaditeľ
Zástupca v triede: IV.C
balaz@oarv.edu.sk
 
 
Ing. Stanislava Lukáčová Lk Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka: IV.A
luksta02@gmail.com
 
 
Ing. Daniela Žiaková Ži Rozvrh
Zástupkyňa
zastupca@oarv.edu.sk
 
 
Mgr. Agnesa Balážová Ba Rozvrh
Učiteľka
balagnes24@gmail.com
 
 
Mgr. Ivan Benčő Be Rozvrh
Učiteľ
ivova.bak@gmail.com
 
 
Mgr. Oľga Dúdorová Du Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.B
olga_dudorova@centrum.sk
 
 
PaedDr. Iveta Emödiová Em Rozvrh
Triedna učiteľka: V.A
Zástupca v triede: IV.A
ivetaem@azet.sk
 
 
Ing. Ivana Fafráková Fa Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
fafrnka@zoznam.sk
 
 
Ing. Helena Fraňová Fr Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
Zástupca v triede: V.A
franovah@azet.sk
 
 
PaedDr. Emília Gajdošová Ga Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.C
em.gajdosova@gmail.com
 
 
Mgr. Slavomír Gál Gl Rozvrh
Učiteľ
slavogal@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Gášpárová GM Vychovávateľka
maria.gasparova@post.sk
 
 
Mgr. Ján Hlaváč Hl Rozvrh
Učiteľ
hlavacjan60@gmail.com
 
 
Mgr. Peter Janda Jn Rozvrh
Učiteľ
thuulou@zoznam.sk
 
 
Mgr. Daniela Keményová Km Rozvrh
Učiteľka
daniela.kemeny@centrum.sk
 
 
Ing. Alica Koľveková Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
Zástupca v triede: I.B
akolvekova@azet.sk
 
 
Ing. Eva Koščová Rozvrh
Učiteľka
evik@oarv.edu.sk
 
 
Mgr. Denisa Kováčová Kc Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
Zástupca v triede: IV.B
deniko24@gmyil.com
 
 
Mgr. Daniela Lukáčová Lu Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
Zástupca v triede: II.A
lukacova@post.sk
 
 
Mgr. Kvetoslava Mátrayová Mt Vychovávateľka
kvetka.matray@gmail.com
 
 
PaedDr. Diana Mešťanová Me Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
d.mestanova@gmail.com
 
 
Mgr. Lýdia Mezeiová ML Vychovávateľka
lydia_mezeiova@szm.sk
 
 
Ing. Anna Mikolajová Mi Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
ankamikolajova@gmail.com
 
 
Mgr. Nora Nagyová NN Vychovávateľka
noranagyova@gmail.com
 
 
Mgr. Ladislav Rášši Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: III.B
ucitel@rassi.sk
 
 
PaedDr. Ondrej Sanisló So Rozvrh
Triedny učiteľ: II.A
Zástupca v triede: I.A
numis@centrum.sk
 
 
Ing. Anita Sáreníková Sk Rozvrh
Učiteľka
anitka.sarenikova@gmail.com
 
 
Ing. Zuzana Šivecová Ši Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
Zástupca v triede: III.A
zsivecova@centrum.sk
 
 
Ing. Ingeborg Tilischová Ti Rozvrh
Učiteľka
ingetillisch@gmail.com
 
 
Ing. Katarína Ujháziová Uj Rozvrh
Učiteľka
katarina.ujhaziova@gmail.com
 
 
JUDr. Petr Valný Va Rozvrh
Učiteľ
petr.valny@post.sk
 
 
Mgr. Jana Vidová Vi Rozvrh
Učiteľka
jana.vidova68@gmail.com

© aScAgenda 2016.0.975 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 01.05.2016

Novinky

Kontakt

  • Obchodná akadémia, Akademika Hronca 8, Rožňava
    Akademika Hronca 8, 048 01 Rožňava
  • +421 058 7321 481

Fotogaléria